OOO KİMLER GELMİŞ
Efsane Prens (Jumong) Kazandığı Ödüller Image-10
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

OOO KİMLER GELMİŞ
Efsane Prens (Jumong) Kazandığı Ödüller Image-10
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap
Gerçek Bir Kore Sarayında Görev Almak ve Kendinizi Bir Krallıkta Bakan, Hwarang,Lady... Olarak Bulmak İster misiniz? O Halde BURAYA TIKLAYINIZ!!!

Efsane Prens (Jumong) Kazandığı Ödüller

power_settings_newLogin to reply
+7
Lady Şeyma
Lady Shin Bin
Won Hu
Lady(su*mi*yo*Ohara)
Teja Yi Seon Woo
Dae Bi Hwa İn
Wang Dae Bi Maya
11 posters

descriptionEfsane Prens (Jumong) Kazandığı Ödüller Empty''Lady Han'ın Ölümü Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?''

more_horiz
yorumlarınızı bekliyorum Ağlayan

descriptionEfsane Prens (Jumong) Kazandığı Ödüller EmptyGeri: Efsane Prens (Jumong) Kazandığı Ödüller

more_horiz
Keşke ölmeseydi,ama her işte bir hayır vardır ... Göz kırpan

descriptionEfsane Prens (Jumong) Kazandığı Ödüller EmptyGeri: Efsane Prens (Jumong) Kazandığı Ödüller

more_horiz
Kükürt yüzünden ölmesine üzüldüm

more_horiz
ölmasine çok üzüldüm dizinin finaline kadar yaşamasını ve suçluların cezalandırıldığını görmesini isterdim. Ağlayan

more_horiz
Ölmesini hiç istemezdim Sad dizide iyi biriydi ama çabuk öldü Ağlayan

more_horiz
ölmesi çok üzücü ama bir yanda acıların insanı güçlendirdigi misali jang geum'u hemşire yaptı eger kahyalıktan devam etseydi sonuçta kore ilk kadın doktoru olmazdı...ama çok üzücüydü.. Crying or Very sad jang geum2un ölmesini kabullenmeyişi dahabir üzücüydü... Sad Sad

more_horiz
insanların bişileri becerebilmesi güç alabilmesi için bir şok yaşamalıdırlar bu şok onları etkileyince daha azimli olurlr diye inanıyorum ama lady hanın ölmesi çok üzücü o bölümü 20 kez izledim toplam diziyi 8 kere .yinede sürgüne giderken keşke ölmese belki saraya lady olarak geri dönerdi.hayt işte hayatta üzücü şeyler olmasa gülpembe olsa çok sıkıcı olurdu değilmi Belirsiz

more_horiz
eğer o ölmeseydi cangema bu kadar hırs yapmazdı saraya girip intikam almak için...

more_horiz
Çok üzüldüm ölmesini istemezdim ama o ölmeseydi ve mezarı orda olmasaydı Jang-Geum hemşirelik sınavlarını kaçıracaktı ve ölmeseydi bu kadar azimli olmayacaktı.Ama çok üzücüydü sahne Ağlayan

more_horiz
haklısınız ve çok üzücüydü

more_horiz
Evet değilmi sanırım Istakoz Salatasının tarifini istiyordu. Zaten kafasının devrildiği an gözlerim doldu Ağlayan

descriptionEfsane Prens (Jumong) Kazandığı Ödüller EmptyEfsane Prens (Jumong) Kazandığı Ödüller

more_horiz
Aldığı Ödüller

Efsane Prens (Jumong) Kazandığı Ödüller 985171_js1
Efsane Prens, özellikle Doğu Asya ve Amerika'da büyük bir hayran kitlesi yakalamış. Bu popülerlik dizinin birçok kuruluş tarafından ödüle layık görülmesini beraberinde getirmiştir.

Kazandığı Ödüller

2006 MBC Awards: En Çok Ödül (Song Il Gook)
2006 MBC Awards: Hakkını Veren Rol (Song Il Gook)
2006 MBC Awards: Hakkını Veren Rol (Jeon Kwang Yeol)
2006 MBC Awards: Hakkını Veren Rol (Han Hye Jin)
2006 MBC Awards: Hakkını Veren Rol (Kim Seung Soo)
2006 MBC Awards: En İyi Yeni Aktör (Won Ki Jun)
2006 MBC Awards: En İyi Tarihi Rol (Oh Yeon Soo)

Adaylıkları

2006 MBC Awards: Yılın Draması (Kaybetti)
2006 MBC Awards: Hakkını Veren Rol (Oh Yeon Soo)
2006 MBC Awards: Popülerlik Ödülü (Song Il Gook) (Kaybetti)
2006 MBC Awards: Popülerlik Ödülü (Han Hye Jin) (Kaybetti)
2006 MBC Awards: Popülerlik Ödülü (Lee Gye In)
2006 MBC Awards: En İyi İkili Ödülü (Song Il Gook and Han Hye Jin) (Kaybetti)
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply